Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


1 Nisan 2020 Çarşamba

Webspor ile donmadan maç izleyin

webspor mac izle


Bizler tarihin en görkemli canlı maç veren sitelerden birisiyiz, bunu bir övgü veya detaylı yoldan sizlere daha iyileri çıkana kadar en iyisi biziz gibi mesajlar vermiyoruz. Yayın akışlarınn büyük canlı maç izleme web sitelerinden kasıtla aldığımız için sizlere paylaştığımız zaman sizlerin bu yönde daha çok alternatifli maç izleme yayını elde etmiş oluyorsunuz. Buz dağının görünmeyen tarafı gibi çok yönlü izleme imkanı sağladığımız için diğer web sitelerden farklı olarak bizi sevmeniz de gayet doğal oluyor. Maçlar şuan tatil edilmiş olsada süresiz bir şekilde ertelenmiş olsa da elbet haziran sonu gibi virüsun sıcaklık ile ortadan kalkacağını düşünüyorum bu vesileyle, haziran başlarında liglerin tekrar başlayacağını öngörüyorum.


Ama işlenecek konularda şu var ki eğer zaten açık ara fark atmış takımlar zaten o puan durumuyla tescillenir, örnek verecek olursam fransa liginde PSG baya bir fark atmıştı, aynı şekil için söyleyecek olursam primier Liginde de Liverpool takımı hadsafa da bir fark atmıştı rakiplerine. Ama avrupa da diğer ligler almanya ligi biliyorsunuz kızışık bir şekilde leipzig, dortmund, bayern şekilde ilerliyordu şampiyonluk yarışı, aynı şekil ispanyada da ise real madrid, barcelona kapışmasıyla ilerliyordu. Ve yanı sıra italya da nacizane virüsun en etkili olduğu ülkelerden birisidir, ordada Juventus, Lazio, Inter kızışmasıyla ilerliyordu o liglerin kaldığı yerden devam edeceği yönündeyim ben şahsen, haziran sonunda kaldığı yerde seyircisiz veya seyircili onu öngöremiyorum ama bir şekilde devam ettireceklerdir.

Kesintisiz veya şifresiz olarak yayınlanıcak söylemlerinede sadece gülerek cevapl veriyorum, böyle bir şeyin olması imkansız tekrar BEIN media ile canlı olarak şifreli bir şekilde kaldığı yerden izlettirmeye sunmaya devam edecektir. Tabi ki bizler ise aynı anda maçların oynanacağı Tarih' de yerimizi Webspor ekranlarında alıp donmadan şifresiz bir şekilde izleyeceğiz, onların o kozu varsa bizimde Webspor ile canlı bedava izlettiren bir web site kozumuz var.

Avrupa piyasasında gelecek sezon transferlerde oyuncu konusunda baya bir düşme olacaktır, ve oyuncular artık değeri değil baya bir değersiz olarak satılıp ve gerekirse klüpsiz kalan oyuncular dahi olacaktır, sezgilerim bu yöndedir. Türkiyeye kıyasla iyice ekonominin ve doların euronun hızlı artışı nedeniyle Türk futbolcular da artık Türk parası ile ödeme alacaklardır, yanısıra artık bir büyük klüpde sadece 2 büyük oyuncu olacağı yönündeyim diğerlerinin veya çok ucuz türk parası maaliyetiyle scouting ile transferler olacak veya geleceğe doğru yönelmiş başarı elde edebilecek potansiyeli oyuncuların transferi yapılmış onların oynatılacağı yönündeyim. Eskiden ise bu durum tamamen zıt bir şekilde farklıydı Teknik direktör kötü olsa bile iyi oyuncular olduğu için takım şampiyon olabiliyordu artık bireysel futbolcu performanslarından ziyade Salzburg gibi teknik direktör ve altyapısına önem veren klüplere doğru yöneleceğimizin göstergesidir. Türk hocaların artık tamamen başarısına kaldı, ve taktik bilgisi iyi olan hocanın kazanacağı bir yöne doğru gideceğiz gelecek sezon.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme