Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


14 Nisan 2020 Salı

Webspor, Para ödenmezse iflas bayrağı çekilir sıkıntılı süreç

webspor izle donmadan mac izle
Durumun çok kritik olduğu yerlere doğru ilerlemekteyiz arkadaşlar, Bein mutlaka ve mutlaka ligler başlamazsa ve o çark dönmezse, iddaa gelirleri de olmadığını varsayıyorsam vay klüplerin haline çok kötü dönemlerin içine giriyoruz şuan Süper ligde ki ve avrupa da ki her takım biran önce liglerin başlaması yönünde, istekleri o durumda en azından. Webspor ailesi olarak bizde liglerin başlaması ve lig rekabetinin kaldığı yerden devam etmesini istiyoruz elbette ama Virüs ile durum tespiti yapan bilim kurulu üyeleri 2. Dalgayı vurmaması ve heran vurursa bir 2 ay daha yaygın hale doğru geleceğini söylemektedirler. Olmayacak bir şey değil fakat tedbiri de elden bırakmamak gerek, konular hızlıca büyümekte şuan aldığımız bilgilere göre futbolculara nisan ödemesi yapılmadı biliyorsunuz ama mayısda da ödeme yapılmazsa klüpler sıkıntılı ve sponsor gelirleride kesmiş durumda her klüp kötüye doğru gidiyor. Özellikle bu derin yarayı Türkiye de ki klüpler çok hissedecektir çünkü yüksek maaşlı oyuncular var ve oyuncular ve türk oyuncular konusunda türk lirası parasına geçirelecek diye duyumlar da almış durumdayız.


bedava lig tv izle mac izle

Ümitsizliğin ardında nice ümitler var, Karanlığın ardında nice güneşler var.

Gelecekte de belirttiğimiz gibi hemen durumu telaşa vermenin de bir anlamı yok ama, Klüpler açısından durum kritik bizde bir anca başlamasını temin ediyoruz liglerin yoksa 2.liglerin orda ki takımların iflas etme durumu da gelebilir zaten öyle takımlar neden var anlamıyorum bir oyuncu dahi çıkaramamış 22 yaşına gelmiş artık futbolcu olmadığı anlaşılmış futbolcuların top koşturduğu liglerinde biran önce kapatılması yönündeyim. Çünkü altyapıyı daha da hızlandırıp kimlerin yetenekli veya yeteneksiz olduğunu daha iyi bir şekilde analiz edip bu altyapıdan milli takımın da başarısız için söylüyorum daha iyi durum tespiti ve analiz yapabilen torpilsiz hocalara ihtiyaç olduğumuzu söylüyoruz. Gelecekte eğer bunu uygun bir şekilde yaparsan başarı daha önce hiç bu kadar yakın olmayacaktır Milli takımız genç ve nice başarılara aç iyi de bir teknik direktör var Euro 2020 de başarılı olacağımızı da en az bir yarı final takımdan bekliyorum belki de final neden olmasın

Elbette bu günler de geçecek bize soracak olursanız sizin bir tahmininiz var mı diye ? Elbette var ama şuan bu durumda söylemek açıkcası bizim tahminimiz temmuz da veya haziran da en geç başlayacak yönündeyiz çünkü liglerin biran önce bitmesi gerekiyor Uefa'da bunu istiyor transfer yeni lig başlangıcı ise ekim gibi öngörüyoruz, Liglerin başlamasını ve bitmesini Devlette istiyor, bir konu daha transfer konusu ne olacak diyenler için bence transfer sezonu ocağa kadar açık bir şekilde devam edecektir kapanmayacaktır, Klüplerin daha rahat transfer yapabilsin diye.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme