Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


21 Aralık 2020 Pazartesi

Fenerbahçe - Başakşehir maçını canlı webspor ile izleyin

 

webspor mac izle


Fenerbahçe için ölüm kalım gibi bir maç olan ya tamam ya devam maçı olacağı bir lig  maçı sarı lacivertli ekip şampiyonluk yarışında epeyce yara alıp bu maçın telafisi olmadan çıkmayı planlıyor herhangi bir puan kaybında erol bulutun görevine son verileceği konuşuluyor mutlaka kazanılması gereken bir maç. Okan buruk cephesi ise maça bay geçtiği haftada dinlenmiş bir şekilde çıkıyor ve takımı iyi hazırladığına eminim ve onlarda tekrardan lig yarışına katılmak için mutlaka galibiyet olacaktır hedefleri. Sarı lacivertli takımın hedefleri mutlaka galibiyet. Erol bulut takımı toparlayamıyor takım içerisinde futbolcuların onları dinlemediğine dair bazı medya kuruluşlardan iddia atılıyor bu ne kadar doğru bilemeyiz fakat ama cidden takımda otorite bozukluğu var düzeni bozmaya çalışanlar mı dersin mert hakan olayında bahsedilen gibi hoca ve futbolcular arasında ki bağ tamamen kopmuş durumda, ünlü yazar habertürk yazarı ve benimde çok sevdiğim bir isim olan futbol yorumcusu serdar ali çelikler futbolculardan rahatsız ve oyuncular hocasını takmadığını dile getirmişti bunun doğru olduğuna inanıyorum. Fenrebahçe de o kadar transfer yapıldı forvetlere milyon euro harcanıp sakat olması diğer yandan kanat transferinin sakat olması apayrı bir durum ayağında top tutamayan bir forvetle başlaması oyuncular yeteri kadar performansını sahaya yansıtamaması fenerbahçenin puan kayıplarında öncü olarak hedef belirleniyor.

Başkan ali koçun yerinde olsaydım direk radikal kararlarla bu takımı biran önce hocayı gönderip yabancı kariyerli bir hoca alınmasını gerektiğini söylerdim yoksa bu düzen böyle devam edecektir veya futbolculara ciddi yaptırımların gelmesi gerekiyor yoksa parayı aldıkları halde mutsuz olan bir futbolcu grubu daha tanımadım motivede edemiyorlar profosyenellik adı altında kötü bir yönetim şekli samandırada otoritenin tamamen bozulduğunu rahatlıkla görebiliyoruz bu fenerbahçe için kötü günlerin devam etmesinin bir işareti olabilir.

Fenerbahçe - başakşehir maçını canlı izle, webspor maç izle fenerbahçe webspor kesintisiz izle

Daha öncelerinde belirttiğim gibi fenerbahçe papazlardan kurutlup papaz oyuncuları veya onları idare edebilecek bir hocanın gelmesi veya takımın kaptanı orta sahadan bir tanesi olması lazım gustavonun bu şartlar altında orta sahada değilde stoper oynaması gerekmektedir. Fenerbahçenin bir kurtuluş yönüde sosayı kazanması lazım sosayıda kaptan yaparak sen bu takımın liderisin diyerek kazanılcağını adım gibi biliyorsunuz sosa kaptan olacak başka kurtuluş yolu yok fenerbahçenin ağrıları sebebiyle oynamadığı her hafta Fenerbahçe mutlaka puan kaybı yapıyor bu haftada ağrıları sebebiyle muhabir olan yağız sabuncuoğlunun haberine göre oynamayacak denilmişti oynamazsa fenerbahçeden puan kaybını bekliyorum diğer hafta tam kadro ile yeni bir başlangıç yaparak sezona devam edeceklerdir maraton uzun hiç bir şey bitmiş değil.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme