Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


1 Aralık 2020 Salı

Fenerbahçe - Beşiktaş derbi yorumu, webspor tv online kesintisiz maç izleme tavsiyesi


canlı maç izle webspor
Webspor ile canlı maç izlemenin 3. aylık periyotta hepinize göstermiş olduk bu kadar kolay ve kesintisiz canlı maç izleme plaltformu daha önceden bulabildiğinize emin misiniz ? daha  önceden bu kadar izleleyipde bu platform sayesinde başka canlı maç izleme sitelerinden zevk aldığınız doğru mudur ?. Sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz webspor hayat doludur sizlere en iyi bir şekilde yayını sunup maçları hızlı bir player ile donmadan sizlere sunmaktana zevk almaya devam edecektir.


Webspor kalitesi her zaman aynı düzeyde devam edecek midir ?

evet bu sorunun cevabını hızlı ve net bir şekilde vermek istiyorum şuan ligin çeyrek kısmını tamamlamış durumdayız bundan sonra ki süreçte bizi neler bekliyor yayınlarda ne gibi değişiklik olacak biraz bunlara değinmek istiyorum. Bildiğiniz üzere bu platformlarda rekabet hiç bir zaman durmak bilmiyor her zaman insanlar en iyi içeriği sunup sizleri en iyi bir şekilde canlı maç izleme olanağı tanıyıp sizi mutlu etmek istiyorlar. peki bunlardan hiç bir şekilde kazanç elde etmezken sizlere neden bu kadar olanak tanıyıp sizleri mutlu etmek istiyorlar çünkü bu aile platformu webspor adı çatısının altında en iyi ve en iyilerin geçmişte olduğu gibi maç izleme ailesini bozmak istemiyorlar bu da onları daha görkemli ve aile hissiyatı vermiş oluyor. İnsanlar buradan gelip maçlarını izledikçe her zaman akıllaraında bize "webspor" çatısı adı altında aile ile birlikte maçı izleyip güne mutlu uyanmaktan bahsedince bizlere vermiş olduğu mutluluk duygusu paha biçilemez hale geliyor.sergen yalçın erol bulut webspor


Sergen Yalçın taktik bilgisiyle nakavt etmiştir ;

Sergen yalçın ve erol bulutun arasında ki dostluk ebediyen ve kara kedilerin asla giremeyeceği bir düzeyde dostluk yaşanmasına rağmen derbi gecesi iki tarafta huzursuz ve epeyce bir araları gergindi. İki tarafta galibiyeti çok istedi 4. hakemi baskı altına almaya çalıştı hakemi de baskı altına almaya çalıştırlar ama günün sonunda galip gelen sergen hoca oldu. Taktik bilgisiyle adeta genç hocayı sahadan silip savunmasız bir şekilde bırakan sergen hoca yaptığı değişiklikler ile spor kamoyununa epeyce gündemine oturup konuşulmasına sebep oldu. Fenerbahçe maça hızlı başlamasına rağmen gol pozisyonları buldu 5. dakika ve 10 dakikaya kadar beşiktaşın eksikliklerini değerlendirip savunma hattınnda ki boşlukları özellikle necipi hataya zorladı ve 5. dakika dolmadan 3. kere hata yaptığı fenerbahçe o süre zarfı içinde golü bulsaydı belki bugün farklı şeyleri konuşur olurduk. Gol gelmeyince Fenerbahçe maçta beşiktaş da ortak oldu ve  lemos  hatasıyla Aboubakar porto günlerini aratmayan bir gol  ile altayı avladı. Sonrası Fenerbahçe için kabus gibi bir maç olmaya doğru evrildi ardı ardından hatalar gökhan gönülünde yaşı gelmesi (35) itibariyle fizikli santrafor ile boğuşmaya gücü yetmedi. ikinci golde bariz faul olmasına rağmen hakem golü verince o dakikadan itibaren Fenerbahçe kafadan maçı rakibe hediye ettiğini apaçık belli etti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme