Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


14 Aralık 2020 Pazartesi

Selcuksports ve webspor ile online mobilden maç izlemek

 

selcuksports webspor

        Webspor ve Selcuksports  Donmadan maç izleyin


Merhaba arkadaşlar Fenerbahçeliler için üzücü bir haftayı geride kaldık yarın kupa maçıyla karşılaşacaklar, umarım bol gollü galibiyet alıp ligde ki aldığı mağlubiyeti biran önce unuturluar.
Bir dost olarak sizlere acıları söyleyeceğiz. Fenerbahçe tarihinin en büyük avrupa başarılırından biri olan 20008 de çeyrek final olup yarı finalin kapısından dönen, appiah kalk allahın dediği olur dediği sezon. Bugünde acılar ile başlayacak son 3 yılda 6 teknik adam değiştirdi. Tahir kara pınar aykut kocaman philip cocu vs gelmişti ama ondan illah edilerek arkasından alllah yazdıysa bozsun belalar okunarak gönderilen bir teknik direktördü. Philipp cocu genç ve hücüm futbolu oynatmasıyla bilinen fenerbahçelilerin tam aradığı bir profildi, ama aynı şekilde oda belalar okunarak gönderildi, Nedir bu fenerbahçelilerin gün yüzü gülmeyecek mi en sonunda herkesin istediği ersun yanal, ve benim çok sevdiğim bir teknik adamdır diğer okurlarım dostlarım bilir benim ne kadar fatih terim hayranlığımı ama ersun yanalın oynattığı bir futbol başkaydı. Ama oda olmamıştı neden çünkü Fenerbahçelilerde hemen üzülme psikolojik sorunlar gene biz şampiyon olamayıcağız devri dönemi başlıyor.


Erol buluta geleceğim galatasarayı geçen sene paylaşması fatih terimi eleyip yarı finala yükseldiği sezon ellerini yukarı kaldırıp o anı fotoğraflatıp ofisine asması falan, fenerbahçelilerin bir sempatisini kazandı. bugün erol bulutu dile getirip isteyenlerin hemen hemen hepsinin bugün istifasını istemesininin bir başlangıcıdır. Son bir kaç yılda açıldı Galatasaray öne geçti, ama yine bakacak olursak Fenerbahçe ile galatasaray arasında, gene baktığınızda çok büyük bir fark yok ama 22'ye 19 şampiyonluk sayıları taraftar sayılarıda aynı şekilde araya bakacak olursak pek bir fark yok. Selcuksports ile donmadan webspor ayarında maçları canlı izleyebileceksiniz. Diğer farklara bakacak olursak bir stadyum 50 bin kişilik diğeri TT arena 52 bin kişilik öyle arada çok bir fark yok. Tezerahut desen fenerbahçe taraftarı ateşlidir tribünleri doldurur galatsaray da öyledir bana sorarsanız Fenerbahçe tribün doldurma bir tık daha öndedir bunca başarısızlığa rağmen, diğer kareografi desek evet orada galatasaray üstünlüğü var ultraslanın bir tık daha orada önde olabilir orda iş bilmesiyle. Ama fenerbahçenin de hiç azımsanmayacak çok şahşahımlı görkemli kareografileri vardı geçtiğimiz yıllardır ama öyle çok büyük bir fark yok gene kafa kafaya gidiyorlar. Ama fenerbahçe ile galatasaray ya öndedir ya yarışıyordur ama bir türlü yarışamadığı bir konu varsa oda camia lideridir.


Dolayısıyla bu kompleks demek istemiyorum bu incitici bir tabirdir, ama bu fenerbahçelilerin çok net bir kanayan yarasıdır. Çünkü her rakibinde ya öndesin ya bir adım geridesin ama rekabetin içindesin ama hiç bir şekilde yanına yaklaşamadığın bir konu var oda camia liderliği. Nedir o ? Galatasarayın başında bir adanalı var ismi "Fatih Terim" ve o camianın son 20 yılın damgasını vurmuş imzasını atmış kaşesini basmış bir adam. Yüzde yüz camia lideri tek bir tweetiyle bütün camiayı yanına toplayabiliyor. tek bir cümlesiyle tüm tansiyonu indirebiliyor.


selcuksports mac izle

Selcuksports donmadan maç izle, selcuksports mobilden maç izleTek bir hamlesiyle uyuyan galatasarayı mışıl mışıl hemde tek bir lafıyla uyuyan devi uyandırabiliyor istediği her şeyi yapabiliyor, işte fenerbahçe de böyle bir figür yok bu figürün eksikliğide esasında fenerahçelilerin son 10 yılda resmini gösteriyor, fenerbahçenin bütün teknik adam transferlerinde bütün sportif direktör tercihlerinde bunun içine ekleyebiliriz. bunun bu hamlelerin aslında yeni bir fatih terim yaratmaya yönelik. Aykut kocaman işte o camianın liderliği muhabbetleri ki hakkını verdi hani, malum süreçle başlayan aziz yıldırımın hapise girdiği süreçte, ve hakkını verdi bence. ama niyahet karakter var diğer yandna karakter var ama bir fatih terim değil yani orayı tam manasında fatih terim gibi dolduracak bir isim değil. Ersun yanala gelecek olursak hiç öyle bir adam değil öyle büyük cümleler süslü cümleler kurmak çok onun uızmanlık alanı değil bir de kariyeri öyle yaparak o noktaya getirmemiş bir adam, biranda ona yönelik o işe soyundu ve yani tabiricaizse tabirimi maruz görün ama yer yer iyi niyetli açıklamalar olsa dahi yer yer komik durumlara da düştü sosyal medyada dalga geçildi. Sürekli fenerbahçenin büyüklüğüyle bahseden bir adama dönüştü yani dalgası geçilmiş bir figür haline geldi tekrar ediyorum benim çok saygı duyduğum bir teknik direktör. Erol buluta bakıyorsun oda yine aynı şekilde büyük büyük açıklamalar manşet vermeye çalışan ortaya bir damga vuran sözler çıkarmaya başlayan aslında "terimvari" bir hareketler aslında ne oluyorsa fenerbahçenin galatasarayla yarışamadığı camia liderliğini bir şekilde fenerbahçenin kapatmak istediği oluşan bir konu olmaya başladı sürekli yeni kahramanlar yarattı ama olmayınca işlerini yüzüne gözüne bulaştırdı. Önce getirdiğkleri isimlere bakalım sen bizim kocaman gururumuzsun gel birlikte yanalım veya Fenerin öz oğlu erol bulut. gibi gibi sözlerle yeni bir kahraman süper kahraman yaratma gereksinimi o fatih terimi o tahtan indirecek veya en azından onunla yarışacak hale getirecek bir figür yaratma isteğini net bir şekilde görüyoruz.

Fenerbahçe diğer konularda ya öndedir ya yarışıyordur ve bu konuda ciddi bir şekilde kanayan yarası var, Fenerbahçenin diğer sıkıntısı en büyük yarardan zararı çok acayip fazla zararı olan son 3 senedir bunlar türedi tweeter ergenleri diyelim yani tesadüf mü diyelim böyle mi gelişti bilmiyorum ama ali koç başkan olduğundan beridir bu fenomen hesaplar var spor da gündemi belirliyor ve 25, 30 hesapla tweet atınca yani teknik direktörü net bir şekilde belirlediğine artık inanmak istemiyorum ama malesef öyle gözüküyor. Serdar azize yerli sergio ramosa diyenler de bunlar sadık çiftpınara yerli puyol derken bir anda çöp olabiliyor bu twitter fenomenleri her şeyi etkiliyor. Yani bu söylediklerim fenerbahçeliyse bu fenerin fenomenlerinden bahsediyorum Vay fenerbahçenin haline. Hiç bu kadar eleştirilmemesi gereken erol bulutu derhal terk et burayı istifa diye bunlar tepki gösteriyor gündemi etki ediyorlar direk.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme