Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


24 Aralık 2020 Perşembe

Trabzonspor - Galatasaray webspor canlı maç donmadan izle

 

trabzonspor galatasaray webspor maç izle
Trabzonspor - Galatasaray maçını canlı izle Webspor


Trabzonspor - Galatasaray maçını webspor aracılığı ile kesintisiz olarak izleyebileceksiniz, sadece bizleri sık kullanıra ekleyip takipte bulunmaya devam etmelisiniz donmadan bu maçı sizlere canlı olarak vereceğiz bizler biliyorsunuz ki bu liglerde özellikle ligde takım sayıları artmışken kırılma anı olarak görüyoruz bu maçın Galatasaray yenilmemek için gidecektir trabzona. 3 5 gariban maaşları 3 ay geriden gelen bu insanlar atmıyor twitleri Galatasaray Fenerbahçe twit gerginliğine gelelim biz konuyu iletişim ekibinde belki kimseyi suçlamak asla istemem. Bu tarz kararlar iletişim ekibindende geçtiğini düşünmüyorum ama galatasaray yönetimi popülist olacağım diye taraftara hoş gözükeceğim diye ne yapacağını şaşırıyor bu konudada eğer galatasaray çıkarlarını savunacaksa galatasarayın alehine bir şey yaptılar eğer rakipleri içinse Fenerbahçenin oldukça lehine bir paylaşım yaptılar. Hakem hatalarından çok insanlar dövüşü kavgayı çok konuşuyor burda bir gariplik var. Biz mecburmuyuz böyle şeyler görmesidir. Bu arada gördüğüm son 5 yılda en kötü hakem maçı kontrolü kaybetme adına olarak söylüyorum. webspor sizlere kesintisiz hizmetler sunmaya devam edecek.

Birde salih dursunlu maç var ordada trabzonspora bir sürü kart çıkardığı maç var o geliyor saçma sapan kartlar başka aklıma gelmiyor. Bundan bir yıl önce bence özellikle pandemi başladığı zaman Fenerbahçe diğer ve dört büyük olduğu için bunların yöneticileri bir araya gelip şampiyonluk yarışını falan bir yana bırkaıp bu yarış bir devam etmeye biliyor futbol devam etmeyebilir hayat devam etmeyebilir. Biz gidelim biz TÜRK futbolunda deniz ateş bitmen falan gittikçe evrilme olayı daha kötü bir yere gidiyor. VAR gelmesine rağmen kötü yönlere doğru gidiyor VAR'dan önce ki hataları bize anlattırmayın beynimizi yormak istemiyoruz tıka basa doldu artık biz artık futbol konuşmak istiyoruz futbolcuları unutur olduk. Biz geceleri uyumak için sevdiğimiz takımları sayarız.

Ligin en iyi stoperlerden bir tanesidir Vitor hugo bence Fenerbahçenin böyle bir stoperi alması gerekiyordu tam Fenerbahçenin aradığı tipte bir stoper ayağı iyi hava toplarında iyi Trabzonsporunda geçen sezon alması gerekiyordu şampiyonluk yarışında daha çok katkı sağlasın diye. Sol stoper olarak ama daha hamleli Tisserand ve Vitor hugo ile birbiriyle açıkcası tartışılabilecek oyuncular. Gol atması falan sadece savunmayı toparlamakla yetmiyor hücumdada iyi işler yapıyor. Ekuban ile hücumda etkili olmaya çalışacak Trabzonspor savunmada kendisini toparlamış olarak görünüyor gene kıran kırana bir maç olacağını tahmin ediyorum hafta sonu umarım zevkli bir maç izleriz, skor her şeyden önce geldiği için novak 10 tane attı bu çocuk 10 tane atamıyor demek kötü bir solbek gibi çıkarım demek olmaz. Ama alakası yok her şeyin farklı olduğunu biliyoruz rolleri farklı. Vitor hugoya sorsak kendisine en çok destek olan futbolculardan bir tanesi marlonun olduğunu söyleyecektir. Bence trabzonspor zaman kaybetmişliği hiç bir şey eksik değilken gene şampiyonluk yarışı için mücadele etmesini isteyecektir çıkış maçı olarak görecektir.

Ekstra goller atan benik afobe bu hafta bir gol bekliyorum orada bir golcü için epeydir kaç haftadır sessiz bu maç sessizliğini bozabilir tıpki Fenerbahçe maçında olduğu gibi şans golü olabilir. Trabzonspor şuan topu vererek oymaya çalıştığı için abdullah hoca bence başakşehirin ilk sezonlarında yaptığı için abdullah için son dönemlerde çok ofansif takımları yaptığı için pas takımı kurduğu için işim görünmeyen buz dağının görünmeyen tarafında savunma takımını oluşturacak gibi gözüküyor.  Şuan olarak takımlara bakacak olursak kimsenin bigliası yok hem topu tutmada hem hızlı oyunda ve kurmada top vermiyor resmen çaresizlik topu alabilmen için faul yapman lazım.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme