Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


11 Aralık 2020 Cuma

webspor ile donmadan canlı maç izleyin

 

webspor donmadan maç izle

Uefa da KARA LEKE

Sayını bilmediğimiz bir hakem tarafından ilginç bir hadises yaşandı temsilcimiz başakşehir, diğer hakem webo ile tartışma konusu yaşandı, ırkçılık olarak görüldüğü ve 4. hakemin o maçtan uzaklaştırılması sonucu gene maça çıkmamayı direttiler webo  ve demba ba, ilginç bir olaydı UEFA  en bu konularda dikkat  etmişken onun hakeminden böyle bir şey bekleyemiyorsunuz, gerçekten tuhaf  ve webonun söylediğine göre "siyah çocuk" olarak seslendiğidir bunun hiç bir açıklaması olamaz herhalde herhalde futbol kamoyounu ve camiası ve futbol severler ömür boyu bu hadiseyi unutmayacaktır. Çok tuhaf ve ilginç bir olay belki de hakem kötü niyetli demeden demişitir. işin garip tarafı siyahiler birbirlerine söylerken bir şey olmuyor fakat bu beyaz adam bir siyahiye söyleyince iş büyüyüp sorunların  ortaya çıkmasına neden oluyor bu kabul edilebilir bir durum değildir. Biliyorsunuz ki twitter de bir konu daha çok konuşuldu maçtan hemen sonra 4. hakemin instagram hesabıda çalınıp gündem olmuştu bu bile saçmalıkların olduğunu gösteriyor tamam ırkçılığa hayır, fakat webonun bu konu üzerinde bu kadar büyütmesini anlam veremiyoruz, hakem zaten çıkmış maçtan o gün maç devam edilseydi bunların hiç biri olmayacaktı. Sen neden doğru olana bir pozisyon için itiraz ediyorsun bu bile saçma ssebep çünkü pozisyonun başlangıcında paris sg oyuncular haklıydı, gücünün yetmeyeceğini biliyorsun başakşehirin o yüzden kurbanlık koyun gibi kellesini hemen uzatması daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum.

webspor maçları naklen yayınlatmaya devam ediyor hız kesmeden 3 ay boyunce ligler devam edecektir, ilk yarıyı kim lider biterecek o konu daha konuşulmadı ama Fenerbahçe de eksikler epeyce bir can yakacak gibi gözüküyor.  Diego perotti zaten sakatlığı bilinerek alınan bir oyuncu samattaa 3 hafta daha yok valencianın'da 2 hafta daha sahalardan uzak olacağı açıklandı,  hal böyleyken fenerbaahçe cephesinde iyice işler sarmasarmaşık bir hal olmuş oldu. Biliyorsunuz ki galatasaray bu hafta pas geçti dinlenme haftası olarak,  fenerbahçe bu haaftayı karlı kapatmak isteyecektir ve mutlaka galip gelmek isteyecektir. Kazanmak için elinden geleni yapacaklardır.

üst taraf iyice kızıştı ilk yarıyı kiminn lider bitereceğini bilemiyorum fakat bu hafta oynanacak alanyaspor- beşiktaş maçı epeyce bir sert geçeceğinden eminim çünkü üst tarafın kaderini belirliyor. Nasıl bir karşılaşma  olacağına dair biraz tahminlerimde var daha doğrusu kısır bir maç geçecek ve 2.5 alt olacak bir maç bekliyorum golüa tan otobüsü çekip bekleyecektir savunma yapacaktırHiç yorum yok:

Yorum Gönderme