Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


Canlı Maç izle

bein sports izle donmadan bein sports

Sizin fare yakaladığınız yerde biz kedi öpüyorduk !

Rekabet ise rekabet çok şey kaybetmedik sayılırız falat kenetlendiğimizde kimse önümüzde karşımız da duramazlar. Canlı maç izlemenin en kolay yolu da güzel ve donmayan reklamı az olan bir web sitesinden donmadan bein sports yayını bulup izlemektedir bunun keyfini dondurma yemekten eşsiz bir değere sahip olduğunu biliyoruz. Hafta sonları her aile ve maç ve futbola bağımlı insanların sevebileceği etkenlerdir, Hafta sonunu güzelce bol spor izlemekle ve eğlenceli bir şekilde geçirmek mutlu ailenin olma yolunda ilerleyen sırlarından birisidir. Mutlu aile formulü bu olsa gerek.


Rekabetten bahsettiysek biraz piyasada ki canlı maç yayınlatan siteleri biraz inceleyelim ne dersiniz ?. Öncelikle ilk sitemiz ve sürekli ismi okunmadan ve anlamsız bir alan adına sahip olan ve maçları donmadan yayınlatan siteler ne anlama geliyor eskiden bu kadar aktif ve çok sayıda değiller iken neden birden bire bu kadar yükselişe geçtiler biriniz farkında mı ? yoksa farkında değiller mi ? akıllarınız da çok soru işareti kaldığını biliyorum, alan adları depolayıp gösterime mi yapıyorlar. Bu sorunun cevabını bende bilmiyorum ama profosyenel bir şekilde çalıştıkları aşikar çünkü etkililer ve izleyicileri onları sevmiş durumdalar bazı popüler isimleri insanların hatırlayıp girdiği şekilde unutmayıp izliyorlar. Profosyenel ve bir çok yayın barındırdıkları içinde bizden artı puanı kapıyorlar.


Peki bizim web sitemizde ki, Webspor ailesi olarak bizden nasıl maç izleyebilirsiniz olabildiğince az reklam ve sade tasarım ile kafaları karıştırmayacak menülerin yerleri belirgin aklınızı az yoracak bir görselliğe önem verdiğimiz için hiç ve hiç zorlanmayacaksınız. Böylelikle istediğiniz dilediğiniz maçı canlı olarak izleyebileceksiniz, ailemiz bu yayınların daha hızlı ve donmaması için yurtta kalan ve yurt interneti olanlar içinde çalışmalarını sürdürüyorlar ekibimiz bunun için elinden geleni yapıyor. Maçı naklen bir şekilde izlemeniz bizim aile dediğimiz websitesinde rahatça gerçekleşecektir.


Web sitesi yasaklandığında diğer site veya sizi anında nasıl bulacağız ?

Tabi ki bu çok kolay bir soru ve basit cevabı barındıran bir soru. eğer sitemiz yasaklanırsa biz hemen alan adı alıp ve eski alan adını yeni alanadına yönlendirip direk hiç bir şey olmamış gibi devam edip sizlere Canlı maç yayınlarını izlettirip canlı maç skorlarını görmeniz de yardımcı olacağınz. Eğlence sektörü olarak en bir numara olarak görülen futbol zevkimizi unutmayın elimizden kimse alamayacaktır. Yıllardır eskimeyen ve popülerliğini aşağı doğru çekmeyen ve ligimiz de rekabet bir ortam oluştuğu için diğer takımlarında şansı olacağı için kızışan ligler de diğer insanların da merakı olabiliyor, sizlere şöyle özetlemek gerekise futboldan anlayamayan bir insan bile son haftalara gelince şampiyonluk yarışında olan takımlara göz ucuyla bakıp içinden kimin şampiyon olacağını tahmin etmesi de yakındır. Çünkü rekabet her zaman seyir zevkini ve seyir izlenmesini arttıracaktır.
7 yorum:

 1. 8 tas amokachiden beri hata yapıyor sşimdi sıra demba ba da

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Amokachi gibi forvet gelmedi hiç bi gomez geldi oda durmadı gitti sayemizde alman kadro dışıydı seçildi sayemizde :))

   Sil
 2. Bjk kazanacak bol şanslar
  Yayın çok donuyor yinede emeğiniz için tşk ederiz

  YanıtlayınSil
 3. ekranı nasıl büytüryoruz büyütme işareti gözükmüyor,

  YanıtlayınSil