Home Kanal 1 Kanal 2 Kanal 3 Kanal 4 Kanal 5 Kanal 6 Kanal 7 Kanal 8


Selcuksports

selcuksports izle
Kasım 2018 ayının son ayında ortaya meydan olan SelcuksportsHD. Şuan günümüzde bakacak olursak Türkiyenin en online canlı maç izleme platformudur, bunun sebebi web sitelerini düzgün ve sade tasarımla izleyicilerini kendisine bağlamasıdır tarafsız olarak başka canlı maç izleme platformlarının izleyicilerini de böylelikle Selcuksports bünyesine çekerek kendi içinde barındırıp gücüne güç katmaya devama etmiştir. Bein sports olarak Türkiyenin spor severler kategoriye ikiye ayıracak olursak, Spor severlerin en çok sevdiği maçı canlı izleme olasılığı aynı şekilde, Türkiye de son 2 yıldır popüleliğinin en zirvesine girip bundan sonra da geri düşmeyi hiç bir zaman akıllara getirmeyen Selcuksports zirve yarışında bundan sonra epeyce kendisinden söz ettirecek gibi duruyor. Kendileri de biliyorsunuz ki belirgin tavırlar ve keskin ilerleyişi Türkiye de %20  kabaca hesap yaparsak spor severler ve futbol severler olarak ikiye ayıracak olursam, 30 milyon izleyici direk futbol sevdalısı ve bir takımın taraftarı. Hal böyle olunca ister istemez yayıncı kuruluşlara para kaptırmamak adına bu denli platformları bulup ve en iyi kaliteli yayın kimdedeyse onlarda maç izleme seçeneğini sunup onları tercih ediyorlar.


Ünlü futbolcu hakan ünal sosyete ajda hanım gibi bahis reklam açılışı introsu da çok duyuludğu için özellikle lise de ve üniversite gibi arkadaş ortamlarında oldukça ortamlarda esprisi yapılıp dalga konusu olmuşlardır. Bein Sports bile bu siteyi bilip bu siteyi kapatmak adına kaçak yayınların önüne geçmek insanları para verip bu zevkini bu mutluluğunu elinden alıp kapitalizm bir parçası olmak adına elindne gelenip yapıp ama bir devasa bir direniş ile karşı karşıya gelmektedir, bunun yüzünden yayıncı kuruluş buna karşı hiç bir tavır ve yaptırım uygulayamamıştır. Türkiye de insanlar zengin ve fakir demeden özellikle fakirlerden alınan vergiler bardağı taşıran son damla olsada bundan bile vergi almak istemeleri zaten kötü giden ekonomi yüzünden üretimin ve eğitimin kötü olması yüzünden, ülkemizde çıkan iyi yetenekli teknoloji de bir şeyleri başaran insanlar bile yurt dışına göç etmesi nedeniyile keyif dolu hafta sonlarını elinden alıp onlara para  verme mantığına sürmek, ve onların futbol zevkini alıp stres ve kaygıla baş etmek alenen insanlık suçudur. Selcuksports bu durumda diğer maç izleme platformlarınıda katacak olursak bunun en önde gelen iki ismi Taraftarium24 ve webspor olmak üzere bir direniş başlatıp arkasından milyonlarca insan gelmesini istiyorlardır selcuksports

Eceli gelen köpek cami duvarına işer.


Sizinde elbet sonunuz gelip bu kötü yönetimi veya işlevsiz iktidarı halk kendi isteğiyle indirip yerine barışı halkı seven halk adına çalışmayı arzulayan bir insan  geleceğini adım gibi eminim. sizin temenniniz de bu yönde olacağından hiç kaygınız olmasın. Son günleri diyerek zaten ülkenin yarısı katarlılara satılmışken ülkemiz de para ödenme krizi var iken asgari ücretle hiç bir şey satın alınmazken bırak satın alınmayın anca karın doymaya yetiyor iken bu düpedüz soygundur kaptalizmin bir örneğidir. Ama tanrının yüceliği ve kudreti sayesinde bu soyguncu insanlar ülkemizden bir an önce defolup gideceğine adım gibi şüpheniz olmasın tüm dileğimiz bu yöndedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme